Skral med Sean Paul og The Game

Grimstadfestivalen Skral kunngjør i dag store nye navn til årets festival som går av stabelen 12.-14. juli. Det er hip hop som står for tur.
The Game er kjent for sin store munn, både på og utenfor scenen. Han er også ganske kjent for musikken sin da, bare så det er sagt. Hans forrige plate ‘Doctors Advocate’ toppet salgslistene like etter slipp og mannen har jobbet sammen med alle de store navene innen hip hop. Når det er sagt, The Game har selv blitt et av de største navnene innen hip hop.
Sean Paul tar turen fra Jamaica og i kofferten har han med seg en hit parade av låter, vi nekter å tro at du ikke har hørt minst et par av denne mannens sanger, enten du liker det eller ei. ‘Get Busy’ er kanskje den mest kjente og kommer fra plata ‘Dutty Rock’. Nå er han aktuell med sin tredjeplate ‘The Trinity’ og spiller på Skral festival.














Hipp Hurra for Chris Cornell……….
Fyyyy fader! Dette blir helt rått!
var å hentet min billett i dag..
He pwns he waved at us when he arrived in his limo :P