Torsdag 20. November 2008 - RSS
Du kunne vært ute i skogen, men det er du ikke.

Aprilsnar i gamle daer, gifta seg i kaviar…

01/04-08 21:41 / Skrevet av Cathrine Kielland-Hervig og arkivert i Skriblerier

aprilsnar_05.jpgOg så husker vi ikke mer av det fantastiske verset om aprilsnar men litt pussig er det at de giftet seg i kaviar da. Vi skal ikke skrive så altfor mye om at det faktisk er 1 april i dag men vi vil bare hjelpe eventuelle sløve leser som har fundert på rare telefoner, sms eller saker i nyhetsbildet i dag. Det er tross alt litt igjen av første april og det er jo veldig mange som syns dette er en glitrende dag å narre noen på. Det finnes mange måter å narre på, noen mer usmakelige og teite enn andre. Undertegnede syns det er litt sånn uinteressant med 1 april og håper at dagen har passert i stillhet for de fleste.

Er du av de som skal narre noen før klokka slår tolv kan det være fint å sette seg litt inn i hva aprilsnar egentlig er og egentlig kommer av og det kan du gjøre på Wikipedia.
Det er viktig å huske på hvem du skal narre og ikke gå over streken. Noen er mer sarte enn andre.

Til slutt ønsker vi alle en god start på april og skulle noen huske resten av verset om aprilsnar i gamle daer, taes det imot med takk.
Takk!

Du kan si hva du mener, eller lage et tilbaketråkk fra din egen side.

En mening til “Aprilsnar i gamle daer, gifta seg i kaviar…”

  1. Ola mener:

    Aprilsnarr i gamle dar, gifta seg i eit badekar?

Legg igjen din mening



 

Redaksjonen | Kontakt | tips()morgenutgaven()com

©2008 Morgenutgaven. Rettigheter og stor stas.

Hell i uhellet fra olem.